top of page
מייסד החברה 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 רוני אוחיון בעל תואר ראשון(B.A )במנהל עסקים  וכלכלה. ניסיון ניהולי ויעוץ לארגונים מעל 20 שנה.

 שימש שנים רבות כיועץ לניהול  למגזר  הממשלתי,בחברות ציבוריות,במגזר הפרטי ועוד.

 התמחות בהבראת עסקים ,בהוצאת עסקים ממשבר ,הקמה ומכירת עסקים ,פיתוח שיטות  תגמול,ייעול תהלכים תפעוליים  ועסקיים בארגונים  וחברות,פיתוח מודלים להכנת  מכרזים ,הכנת תוכניות  עסקיות ,יעוץ אסטרטגי וכלכלי,ניתוחים פיננסים ,הובלת  שינויים ארגוניים,ועוד.

 שימש בעבר מנכ"ל חברת מזון גדולה. סמנכ"ל תפעול  וכספים בחברת תקשורת בינלאומית,סמנכ"ל כספים  בשוק ההון,סמנכ"ל תפעול בחברת סטרט-אפ ויועץ  למשקיעים בתחום העסקים הבינלאומיים.

 משמש גם כיועץ לעסקים קטנים ובינוניים מטעם משרד  הכלכלה באמצעות המעו"ף.

צילום של רוני אוחיון עם פרופיל עיסוקים
.יייעוץ בעסקים  וליווי עסקי לעסקים קטנים ובינונים-מייסדי החברה
 

מי אנחנו ?

מייסדי ייעוץ בעסקים  הינם בעלי מקצוע המומחים בתחומם. הצוות מורכב מרואי חשבון, בוגרי מינהל עסקים וכלכלה, משפטנים ומומחים מתחומי הביטוח הפנסיוני.

הצוות בעל ניסיון עשיר בתפקידי ניהול בכירים המשלבים ניסיון ניהולי פרקטי עם עולמות מהמתודולוגיה בתחומי המסחר,תעשיה,שוק ההון ופיננסים,ייעוץ למוסדות ממשלתיים וציבוריים, עסקים בינלאומיים,חברות סטרט-אפ  ועוד.

 

ייעוץ ולווי עסקי

אנו מספקים  מגוון שרותי ייעוץ וליווי עסקי  במיקוד לעסקים קטנים ובינוניים, לעסקים המעוניינים בתהליכי התייעלות והבראת העסק,שיפור רווחיות, אבחון ומיפוי ארגוני וליווי  בתהליכי רה-ארגון,גיוס ומיון עובדים,ליזמים המעוניינים לתרגם רעיונות לעסקים מצליחים,ליזמים המעוניינים להקים עסק,למשקיעים המעוניינים לאתר הזדמנויות עסקיות ולבחון את כדאיות העסקה, ועוד.

 

חשבות ופיננסים

אנו מציעים לעסק שירותי  ניהול ופיקוח על מערך הנהלת החשבונות הפנימית, בחינה ובדיקת שלמות הרישום ואמינותו הן בצד ההכנסות והן בצד ההוצאות .

אנו מתמחים בטיפול החזרי מס, תאומי מס, דוחות שנתיים,הצהרות הון ועוד  לשכירים ועצמאיים.

אנו מסייעים בארגון, עיבוד והכנת החומר החשבונאי לקראת ביקורת רואה חשבון חיצוני.

ייעוץ בעסקים מספקת  שירותי תמיכה מלאים בהעברת הנהלת חשבונות לתוך הארגון במינימום זמן וברמת אמינות גבוהה .בנוסף,אנו מייעצים בבחירת מערכת הנהלת חשבונות התואמת את צרכי הארגון כך שלא תזדקק ל"סופרטנקר" במקום שלא נדרש לו וזאת, תוך חיזוי הצרכים העתידיים בגידול נפח הפעילות והשירותים.

אנו מלווים את תהליך הטמעת מערכת החשבונות  בעסק שלך.

 

כמו כן, מציעים שירותי איתור,מיון וגיוס כוח אדם מקצועי ואיכותי  לניהול ותפעול מערך הנהלת חשבונות בארגונך ומאפשרת לכם להתמקד בליבת העסק .

כמו כן, קיימת האפשרות לביצוע הנהלת החשבונות חיצונית עד מאזן ע"י אנשי מקצוע מובילים בתחום.

 

 

ייעוץ משפטי

אנו מספקים שרותים משפטיים באמצעות שת"פ עם  מומחים בתחומי המשפט הישראלי והסחר הבינלאומי,ביטוחי אשראי, פקטורינג, הקמה ופירוק חברות,ביטוח נזיקין ועוד.המומחים שלנו בעלי ניסיון מקצועי ומוצלח משנת 1997 .

 

 

ייעוץ פנסיוני

אנו מספקים שירותים באמצעות שת"פ עם מומחים בתחומי החיסכון הפנסיוני .המומחים  בעלי ניסיון עשיר בעולם הפנסיוני ומעודכנים בשינויים הרגולטורים ובהיבטי המס השונים. המומחים יערכו עבורך מיפוי וניתוח של כל האפשרויות העומדות לרשות המעסיק בתחום בכלל  ושלך בעל העסק בפרט.מומחה ייעוץ בעסקים יחסכו עלויות  שיוסבו מדמי ניהול גבוהים לחסכון מצטבר שיחסכו לך אלפי שקלים לאורך כל שנות החיסכון.

 

החזון

חזונם  של המייסדים מונע מהרצון לסייע למאות אלפי עסקים קטנים ובינוניים לשפר את עסקיהם ולהגדיל את רווחיהם .בעסקים אלו קיים רצון אדיר להצליח,לבסס את עסקיהם ולפרוץ קדימה מהמקום בו נמצא העסק שלהם. מאות אלפי עסקים עסוקים ביום יום בהישרדות עסקית וכלכלית ואין בידיהם הכלים , הידע או הזמן הדרוש כדי לעשות טרנספורמציה עסקית,לנהל את העסק מהמקום שבו מנהל נדרש לנווט את הספינה הכלכלית שלו בים סוער ותובעני של עולם העסקים ובתוך ים המשימות הנדרשות ממנו שאינם מאפשרים לו לממש את מטרת היסוד בעסק,קרי-להביא ערך לבעלי מניותיה.

 

המייסדים מכירים בצורך ,ברצון ובחלום של  יזמים  בתחילת דרכם ושל משקיעים לתרגם את חלומם ליצירת עצמאותם הכלכלית ומימוש רעיונותיהם  וזאת ,באמצעות בניית עסקים מצליחים. לרוב, הידע והמידע הניהולי אינו מצוי ברשותם ואנו שואפים לצייד אותם בארגז  הכלים האפקטיבי והמעשי לממש חלומות אלו.

 

אנו נרתמים לעזרתם של יזמים צעירים שאין ידם משגת בתחילת דרכם את  ההון הדרוש להתנעת התהליך ומסייעים להם בעלות סמלית  לממש את חזונם.

 

 

הערכים שלנו

ערכינו נגזרים מהקוד האתי שלנו. המוטו של חברתנו ממוקד באמונה ובדרך לפיה , אנו נחלוק את הידע שלנו באופן שהוא יכול להביא ערך ללקוחותינו. אנו מאמינים בצורך לספק שירותים מקצועיים ופרקטים ובעלי ישימות גבוהה. לעולם לא נחלוק ידע שאינו מבוסס,אינו יסודי ,או שאינו נסמך על ניסיון מקצועי מצטבר. אנו נושאים באחריות כבדה על תהליך קבלת ההחלטות של הלקוח כתוצאה מהמידע שאנו מספקים במסגרת השירותים שלנו.

 

לעיתים, בעולם הייעוץ נוצרת א-סימטריה בין הצורך  של היועץ לשקף נאמנה את הממצאים שלו ,גם אם הם עלולים לצמצם את היקף ההתקשרות עם הלקוח.אנו לא נייפה את התוצאות כלפי המזמין ואנו מאמינים כי הנחת העובדות לאשורן "על השולחן" והדרך האפקטיבית לשפר,להתייעל ולהגדיל את רווחיות העסק והערך המוסף ששירותינו מקנים לארגון ,גוברים על כל שיקול אחר.

 

שקיפות ובהירות ביחס לאופי השירותים,היקף השירותים והתוצרים  שאנו נספק יהיו ידועים וברורים ללקוח טרם ההתקשרות בין הצדדים והוא מבטא  ערך של אמינות עסקית .

אנו נצעד יד ביד עם הנהלת העסק כדי להביאה להצלחה ורווחיות.

 

Small Heading
צצורצצוצורצור קשר

Success! Message received.

bottom of page