top of page
חשבות ופיננסים

-שירותי חשבות ופיננסים

אנו מציעים  לעסק שירותי  חשבות ,ניהול ופיקוח על מערך הנהלת החשבונות הפנימית, בחינה ובדיקת שלמות הרישום ואמינותו הן בצד ההכנסות והן בצד ההוצאות .

כמו כן,נסייע  לך בארגון, עיבוד והכנת החומר החשבונאי לקראת ביקורת רואה חשבון חיצוני.

לעיתים ,העסק גדל או מחליט מסיבות אחרות על העברת שירותי הנהלת החשבונות אל תוך הארגון.תהליך זה רגיש ומחייב הקפדה יתרה  על העברת המידע האגור במקורות מחשוב חיצוניים  וקליטתם במערכות הארגוניות הפנימיות.

נספק לך שירותי תמיכה מלאים בהעברת הנהלת חשבונות לתוך הארגון במינימום זמן וברמת אמינות גבוהה .בנוסף,נסייע  ונייעץ לך בבחירת מערכת הנהלת חשבונות התואמת את צרכי הארגון כך שלא תזדקק ל"סופרטנקר" במקום שלא נדרש לו וזאת, תוך חיזוי הצרכים העתידיים בגידול נפח הפעילות והשירותים. מומנטום בעסקים תלווה ותתמוך בך ,בתהליך הטמעת מערכת החשבונות בארגון.

אנו  מציעים שירותי איתור,מיון וגיוס כוח אדם מקצועי ואיכותי  לניהול ותפעול מערך הנהלת חשבונות לעבודה בארגון ומאפשרת לכם להתמקד בליבת העסק .

כמו כן, קיימת האפשרות לביצוע הנהלת החשבונות חיצונית עד מאזן ע"י אנשי מקצוע מובילים בתחום.

תמחיר
בניית מערכת תמחיר אמינה לעסק.
שיפור כלי הבקרה על עלויות הייצור.
סיוע בבניית "עצי מוצר".
בניית מודלים לבחינת "עצי מוצר".

 

מערכת תמחיר תקציב מאפשרת לך את ההישרדות בתנאי תחרות קשה. התמחיר עוסק בבניית עלויות מרמת המיקרו למאקרו . ייעוץ בעסקים תבחן את שיטות התמחור הקיימות בארגון ,מידת אמינותם מול העלויות האמיתיות ,  למידע נוסף...

תקציב ובקרה

 

בניית תקציב שנתי לעסק.

פיקוח ובקרה על ניצול התקציב והמלצות לשינויי.

הפקת דוחות שוטפים ,ניתוח התוצאות והמלצות.

 

התקציב נועד לשמש כלי מרכזי בתכנון, בקרה ושליטה על הביצועי בארגון ותיקון פעולות עסקיות תוך כדי תנועה עסקית. תהליך הכנת התקציב כולל איסוף מידע כמותי, בחינת איכותו ,ניתוח הנתונים והכנת תחזיות ואומדנים.

 

למידע נוסף..

 

הנהלת חשבונות

 

אנו מציעים  לעסק שירותי  ניהול ופיקוח על מערך הנהלת החשבונות הפנימית, בחינה ובדיקת שלמות הרישום ואמינותו הן בצד ההכנסות והן בצד ההוצאות .

אנו נסייע  לך בארגון, עיבוד והכנת החומר החשבונאי לקראת ביקורת רואה חשבון חיצוני.

 

לעיתים ,העסק גדל או מחליט מסיבות אחרות על העברת שירותי הנהלת החשבונות אל תוך הארגון.תהליך זה רגיש ומחייב הקפדה יתרה  על העברת המידע האגור במקורות המחשוב חיצוניים  וקליטתם במערכות הארגוניות הפנימיות.

למידע נוסף....

 

החזרי מס

 

איך להרוויח כסף ממס הכנסה?
איך להימנע מ"הפתעות"  ממס הכנסה וביטוח לאומי?
 
 • תאומי מס לשכירים ועצמאיים.

 • הכנה והגשת דוחות שנתיים לשכירים ועצמאיים.

 • הצהרת הון.

בונוס- הדרכה ראשונית כיצד להתנהל בעסק - חינם!

 

למידע נוסף..

שכר והעסקה

הפקת תלושי שכר.

ביקורת מערכת השכר .

הפקת דוחות שכר .

ניתוח עלויות שכר.

דיווח לרשויות.

אנו נקים עבורך את מערך השכר בארגון. בהתאם לצורך, תבצע ביקורת על תקינות מערכת השכר ותגיש לך דוח ליקויים.  כמו כן, אנו נפיק עבורך דוחות שכר בחתכים שונים ומגוונים לניתוח עלויות השכר.אנו נגיש את הדיווחים השוטפים והתקופתיים לרשויות.

מונחים מעולם השכר...

למידע נוסף..

תחום דיני העבודה

 

חקיקות תכופות בתחום יחסי עבודה והעסקה והגברת

הפיקוח על מעסיקים לרבות, החלת סנקציות אישיות נגד נושאי משרה בחברה ,חוסר ערנותם  של המעסיקים לשינויים,חוסר ידע בתחום והגברת מודעות העובדים לזכויותיהם, כל אלו  מגבירים את הסיכונים של הארגון לנזקים כספיים ופגיעה במוניטין. כדי למנוע מצב שלהעסקה באופן לא חוקי, גם אם  בתום לב , מומנטום בעסקים תסייע לך  בבניית הסכמי שכר וחוזי העסקה ובנוסף,תעמיד לרשותך מומחים בתחום דיני עבודה.

 

 

 

 

 

 

 

 

תזרים מזומנים
 
 • ניהול תזרים המזומנים שלך בעסק.

 • בניית כלי בקרה לניהול תזרים נכון כדי שלא תתקע עם תזרים שלילי.

 • שיפור מערך הגביה.

 • שיפור תנאי התשלום מול ספקים.

 • פריסת תשלומים והלוואות אופטימאליים.

 • גיוס כספים ממקורות חוץ.

למידע נוסף...

דוחות ניהוליים


 

מידע זמין המשתקף באמצעות דוחות כספיים ותפעוליים עדכניים הינם הכרח לתפקודה התקין של חברה.

הבנה וניתוח של הדוחות מאפשרים קבלה של מידע הכרחי וזמין. ניתוח נכון של הנתונים והיחסים הפיננסיים והתפעוליים יאפשרו להנהלת הארגון להתמודד בצורה מיטבית בקבלת החלטות לניהול וטיפול בבעיות וליקויים בהווה ואתגרי העתיד.

הדוחות הפנימיים נועדו עבור ההנהלה לצורך שליטה ובקרה על פעילותה העסקית והתפעולית.

למידע נוסף...

 

 

 

גביה

יעוץ בקביעת מדיניות אשראי לקוחות וגביה.

הפקת דוחות גביה ואובליגו.

מעקב אחר חייבים.

מתן סיוע משפטי לגביה מלקוחות בעייתיים.(*)

 

תהליכי גביה מתבצעים בכל חברה. תהליך גבייה נכון מתחיל בקביעת מדיניות האשראי ללקוחות ,בחינת פרופיל הלקוח וזאת, עוד לפני הצעת המחיר,אספקת המוצרים והשירותים,ממשיך בבדיקת קבלת החשבונית וניתוח תהליך התשלום אצל הלקוח דבר שיביא לגבייה איכותית יותר.

 

לרוב, 80% אחוז מפעולות הגביה מתבצעות בצורה כמעט אוטומטית ואילו יתרת הגביה דורשת מאמץ משמעותי בהעמקת הגביה ובהשקעת משאבי זמן וכסף לגבייתו.(תלוי באופי העסק והלקוחות).

 

ייעוץ בעסקים תסייע לך בקביעת מדיניות אשראי וגביה, בהפקת דוחות גביה ודוחות אובליגו עדכניים ומדויקים תוך כדי ליווי הארגון בתהליכי הגביה ומעקב הגביה והחובות.במידת הצורך,נסייע  לך  באמצעות גורמים חיצוניים (עו"ד) וכו' ,לטיפול בבעיות גביה חריגות.

 

(*)בתשלום נפרד

 

 

.

 

 

 

בנקים  ואשראי
 
 • ניהול מו"מ מול הבנקים לקבלת אשראי ומימון.

 • ניהול מו"מ לקבלת הטבות בעלויות חשבון הבנק.

 

לעיתים תוספת אשראי קטנה יכולה לעשות שינוי גדול. רבות נכתב על החשיבות של ניהול תזרים מזומנים אך לעיתים גם עם ניהול הדוק של תזרים המזומנים האובליגו בבנק לא מספיק ומחייב את העסק לאיתור מקורות מימון זמניים.

למידע נוסף...

bottom of page